Футболки чоловічі з короткими рукавами з комірцями - Код 428

Футболки чоловічі з короткими рукавами з комірцями – Код 428

позиція Код 428
найменування Футболка чоловіча
стан Оригінал
стать чоловічі
колір всі кольори
вага мішка 25 кг
вартість 1 кг 135 грн
вартість мішка 3375 грн
кількість одиниць в мішку 115
вартість одиниці 29 грн
розмір середні і малі розміри
you tube Дивитись відео!!!

Футболки чоловічі з короткими рукавами з комірцями - Код 428

Футболки чоловічі короткий рукав + комір. Футболка поло вже давно стала класикою чоловічого літнього гардеробу, адже легко поєднується з будь-яким стилем в одязі – від суворого до повсякденного. Компанія «Кавлатекс» пропонує чоловічі футболки секонд хенд з комірами великим і дрібним оптом. Кожен зможе підібрати футболки секонд хенд як за кольором, так і за розміром.

Однотонна футболка з короткими рукавами і коміром. Класична, бавовняна футболка відмінно підходить для повсякденних образів. Забезпечить комфорт кожен день. Практична, підійде в поєднанні з матер’яними штанами, джинсами або шортами. Футболки чоловічі короткий рукав з коміром доступні у всіх кольорах.

При виборі відтінку покладайтеся лише на свій смак. Вона відмінно поєднується з джинсами і літніми шортами будь-якого відтінку, шкіряними куртками, сорочками з деніму або картатої бавовни. Не менш універсальні чорні, сірі або темно-сині футболки – їх можна використовувати і в спортивному залі, і у відпустці, і у витриманому офісному аутфіті. Моделі яскравих відтінків червоного, зеленого або жовтого – «освіжаючий» варіант для відпочинку і подорожей.