ГАЛЕРЕЯ

image description

Галерея – один з розділів сайту компанії “Кавлатекс”, який представляє вам візуально весь цикл роботи компанії в фотопідборці за різними рубриками:

  • фото складу (в цьому розділі ви можете побачити, який шлях долає товар секонд-хенд від місця збору до споживача, Наші філії)
  • фото товару (яскраві приклади товарів, їх сортування, пакування, маркування та дотримання основних технологічних процесів)
  • фото колективу (команда нашої фірми – це молоді цілеспрямовані і активні люди. Наша мета – максимально задовольнити побажання наших клієнтів – роздрібних, дрібнооптових і крупнооптових продавців секонд хенд.
  • фото автопарку (в цьому фотоальбомі ви можете ознайомитися з автопарком текстильної групи “Кавлатекс”. Красуні-фури, що доставляють контейнери товару з сортувальної фабрики на склад, і мікроавтобуси, що курсують по всій країні і доставляють оптові партії товару секонд хенд безпосередньо клієнтові в будь-яку точку України !

З компанією “Кавлатекс” ви можете бути впевнені в завтрашньому дні!

Якісний товар, низька ціна, обслуговування клієнтів на найвищому рівні, молодими, амбітними співробітниками в різних галузях – професіоналами своєї справи, які забезпечать вам повний якісний сервіс і подарують гарний настрій на цілий день в ході спілкування. Ставши нашим клієнтів ви придбання надійного постачальника товарів секонд – хенд !!! Завжди Ваш “КАВЛАТЕКС”.