Спідня білизна чоловіча (боксери) - Код 710

 

позиція 710
назва Спідня білизна чоловіча (боксери)
стан Оригінал
стать чоловічі
гамма кольорів Всі кольори
вага мішка 25 кг
вартість 1кг 157 грн
вартість мішка 3925 грн
кількість одиниць у мішку 295
вартість одиниці 13 грн
розміри Всі розміри
Примітки Боксери з тонкої тканини, типу сатин
you tube Дивитися відео!!!

Заказать сейчас на украинском

Спідня білизна чоловіча боксери. Труси є незамінною повсякденною частиною гардеробу чоловіка, проте часом їх вибір представляє певну складність навіть для сильної половини людства. Боксери з тонкої тканини типу сатин

Чоловічий одяг, що надівається безпосередньо на тіло і призначений для створення сприятливих гігієнічних умов, а саме захисту одягу від виділень організму, комфорту при носінні одягу, відведення вологи, додаткового утеплення організму.

Спідня білизна чоловіча боксери – це самі вільні з усіх видів чоловічих трусів. У них чоловікам забезпечений комфорт, але вони не дають ніякої підтримки. Боксери ідеально підходять тим, хто не любить виставляти напоказ свою нижню білизну. Гігієна в житті кожного чоловіка має займати дуже важливе місце. Так як не дотримання елементарних гігієнічних правил призводить до різних інфекційних захворювань. Щоб не допустити данного казусу кожен чоловік повинен міняти нижню білизну кожен день і в крайньому випадку в міру необхідності. Так що запасайтеся великим асортиментом нижньої білизни і поповнюйте запаси у своєму гардеробі. У компанії “Кавлатекс” будь-який чоловік зможе підібрати собі нижню білизну (боксери) секонд хенд. Наш широкий асортимент порадує Вас якістю і приємними цінами. Ми станемо Вашим надійним постачальником секонд хенд.