Толстовки без капюшона - Код 40079

Толстовки без капюшона – Код 40079

позиція 40079
найменування Толстовки без капюшона
стан середній
стать мікс
кольорова гама Усі кольори
вага мішка 25 кг
вартість 1кг 3.2 $
вартість мішка 80 $
кількість одиниць у мішку 70
вартість одиниці 1.1 $
розмір Усі розміри
примітка
 you-tube-1024x1024 Дивитися відео!!!

Толстовки без капюшона - Код 40079

Толстовки без капюшона – Код 40079

Толстовка є верхній одяг з щільного трикотажу цільної в’язки. Головна перевага такого предмета гардероба – міцність і довговічність. Толстовки майже не розтягуються, відмінно виглядають кілька сезонів. Крім того, їх можна надягати на інший одяг зверху – наприклад, на футболку (що відрізняє їх від худі, які не носять поверх інших речей).

Толстовки мають вільний крій, пришивні манжети на рукавах і широку резинку по низу вироби. Часто можна зустріти толстовки з капюшоном або з кишенями, звичайними бічними або цільним кишенею посередині вироби – такі толстовки ще називають “кенгуру”. Толстовка може мати застібку до середини грудей або до самого низу вироби.

Толстовки без капюшона – Код 40079, підходять енергійним людям, які знають толк у моді. Їх власники точно знають, чого хочуть від себе і від життя, цінують власні час і гроші, адже толстовки – недорогі чоловічі придбання, і в дилемі “комфорт або стиль” ніколи не вибирають щось одне.

У компанії “Кавлатекс” ви завжди можете придбати толстовки мікс секонд хенд всіх кольорів і розмірів за низькими цінами як великим так і дрібним оптом. Ми станемо вашим надійним постачальником товарів секонд-хенд.