Речі домашнього кухонного вжитку - Код 699

Речі домашнього кухонного вжитку – Код 699

Речі домашнього кухонного вжитку – Код 699. Жодна господиня в своєму будинку, а тим більше на кухні не зможе обійтися без найнеобхідніших речей: рушників, нарукавників, серветок, маленьких наволочок, тканинних підставочок під гаряче. Коли все необхідне є під рукою – то і клопоту на кухні менше.

позиція 699
назва Домашній кухонний обіход
стан середній сорт
стать —-
кольорова гама
вага мішка 25 кг
вартість 1кг 0.5 $
вартість мішка 12,5 $
кількість одиниць в мішку 180
вартість одиниці 0.07 $
розмір всі
примітка Кухонні рушники, рукавники и багато іншого
you tube Дивитись відео!!!

Заказать сейчас на украинском

Компанія “Кавлатекс” пропонує вам кращий і великий асортимент речей домашнього кухонного вжитку для справжніх господинь.

Що необхідно господині, щоб зручно та зі смаком облаштувати кухню? Звичайно, треба правильно підібрати стіл, кухонний гарнітур, техніку та інше. Однак не варто забувати і про такі «дрібниці» як текстильні аксесуари, які полегшують кулінарні клопоти і надають приміщенню особливу атмосферу домашнього затишку.

Кухонні рушники завжди повинні бути під рукою, готуєте Ви вечерю, миєте руки або протираєте вимитий посуд. Такі рушники не залишають розводів та ворсинок і стануть незамінними помічниками на кухні. Зазвичай, господині використовують мінімум 3 рушники, незалежно від габаритів кухонного простору. Тому правильніше і практичніше купувати рушники наборами, де вони підібрані в одній колірній гамі, з однаковими узорами і фактурою тканини.

Купити набори Речей домашнього кухонного вжитку Ви можете в компанії Кавлатекс. Ми здійснюємо оптовий продаж великим і дрібним оптом від 25 кг, що може зацікавити великих і дрібнооптових замовників.