Рушники махрові - Код 678

Рушники махрові – Код 678

Рушники махрові – Код 678 Будь-яка поважаюча себе господиня намагається знайти не просто красивий елемент для ванної кімнати, але і м’якість для своєї родини і гостей. Саме тому вибір зазвичай звертається до покупки махрових рушників. Вони дозволяють захопитися почуттям шовковистості, яка пестить Вашу шкіру. Адже саме в нього Ви огортає своє розпарене і розслаблене тіло. Невже Ви не одержуєте від цього задоволення? Значить Ви ще не купили правильний рушник.

позиція 678
назва Рушники махрові
стан середній
стать ———
гамма кольорів Всі кольори
вага мішка 25 кг
вартість 1кг 3.8 $
вартість мішка 95 $
кількість одиниць в мішку 400
вартість одиниці 0.2 $
розміри малі та середні
Примітки Махрові рушники
you tube Дивитись відео!!!

Заказать сейчас на украинском

Махрові вироби – невід’ємна частина домашнього текстилю. Постільні приналежності, покривала, пледи і рушники стануть відмінним доповненням домашнього інтер’єру в спальні, дитячій, на кухні. Їх м’якість і ніжність наповнять ваше житло особливим затишком і комфортом. Рушники з такого матеріалу при терміні використання даруватимуть власнику відчуття ніжності, м’якості та комфорту.

У нашій компанії “Кавлатекс” Ви ​​знайдете широкий асортимент рушників махрових секонд хенд, які порадують Вас низькими цінами і високою якістю. Ми працюємо великим і дрібним оптом.